Leia pildilt klikitav osa ja kliki selle peal.
Tere tulemast Pärnu-Jaagupi Põhikooli!

Õpilaspilet meie kooli õpilasel

Meie kooli astuv õpilane (alla 14-aastasel lapsevanem) peab valima omale õpilaspileti. Uus pilet on varustatud kiibiga ja seda saab kasutada isiku tuvastamiseks kooli raamatukogus, tulevikus ka Halinga valla raamatukogudes ja bussis sõidukaardi asemel. Uusi kasutusvõimalusi lisandub aja jooksul.

Õpilaspileti omamine ja igapäevane kaasaskandmine on kohustuslik Pärnu-Jaagupi Põhikooli õpilastele.

1. juulist 2017 on õpilaspilet ka bussikaardi eest. Loe vastavat uudist siit https://www.pjkool.ee/index.php?tegevus=vaata2&id=1573&link=opilaspilet-on-bussikaart

Valida on kahe kaardi vahel

Valida saab Eesti õpilaspileti ja ISIC õpilaspileti vahel - mõlemad on kooli jaoks võrdsed. Lisaks on võimalik toatleda ISIC õpilaspilet pangakaardina kuid sel juhul peab juurde taotlema ka Eesti õpilaspileti või ISIC õpilaspileti kuna ISIC õpilaspilet pangakaardina ei võimalda elektroonilist isikutuvastamist.

Palju maksab?

Tasuta on Eesti õpilaspileti esmakordne väljastamine. Teised piletid on tasulised ja nende eest peab tellija (laps, lapsevanem) ise tasuma. Pileti kaotamisel või kasutuskõlbmatuks muutumisel on vajalik asenduspileti tellimine esimesel võimalusel. Asenduspiletiga seotud kulutused peab tasuma pileti tellija. Eesti õpilaspileti asendus maksab 2,4€.

Kuidas saab?

Taotlus tuleb esitada aadressil www.minukool.ee. 14-aastased ja vanemad õpilased saavad taotluse esitada iseseisvalt. Alla 14-aastase õpilase korral peab taotluse esitama lapsevanem. ISIC õpilaspilet pangakaardina saab tellida www.seb.ee/isic ja tellimisel ajalisi piiranguid pole.

Foto valimisel tuleb arvesse võtta dokumendifotole esitatavad nõudeid. Soovi korral on võimalus saada Pildikompanii tehtud portreefoto kooli infojuhi käest aadressil andrus.peetson@pjkool.ee. Pildifail väljastatakse vaid avaldusel märgitud lapsevanema e-posti aadressilt kirjutades. Koolil on õigus teha Eesti õpilaspileti taotluses parandusi.

Kui mul pole võimalust taotlust esitada?

Kui puudub võimalus määratud tähtajaks taotlust esitada, siis teeb kool seda ise ja õpilane saab Eesti õpilaspileti.

Kui ma vajan abi?

Kasuta juhendmaterjale www.minukool.ee keskkonnas. Pöördu kooli infojuhi Andrus Peetson-i poole e-posti aadressil andrus.peetson@pjkool.ee.

Tähtis teada
Dokumendid
Koolimaja
Õppetöö
Huvitegevus
Huvitav
Projektid
Viited

Oleme ühinenud haridusprogrammiga "Ettevõtlik Kool"

Programmi rahastab

Projekti Pärnumaa koordinaator

Pärnu-Jaagupi Põhikool, Kooli 3, Pärnu-Jaagupi, 87201, Pärnumaa, telefon +372 44 97 155, e-post pjkool@pparnumaa.ee. Kõik kontaktid.
Pärnu-Jaagupi Põhikool ei vastuta väljaspool domeeni pjkool.ee avaldatud materjali eest.
Kooli Facebooki kontol (www.facebook.com/www.pjkool.ee) vastutab kool vaid enda poolt postitatud materjali eest.
Kõikide materjalide autoriõigused kuuluvad nende seadusjärgsetele omanikele. Kasutamine palun kooskõlastada.